wp
Telefon: 0532 450 48 74
     Hemen Teklif Al    
| İstanbul Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama


Eşya Depolama

Evinizi veya işyerinize tahliye etmek zorunda kaldınız ve daha da kötüsü bu eşyaların ulaşacağı bir adres bulunmuyor. Bu durumda eşya depolama hizmetimiz tam da aradığınız türde bir hizmet efendim. Çünkü eşyalarınızı siz gelip teslim alana kadar bu depolarda muhafaza ediyoruz ve eşya açısından her türlü tedbirin alındığı depolarımızdan büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak olacaktır. İsterseniz şimdi de hizmetlerimizin diğer önemli detayları hakkında sizleri bilgilendirelim. Elbette bir nakliyat hizmeti çerçevesinde sunulacak olan bu çalışma için öncelikle eşyalarınızın yerinde incelendiği bir ücretsiz expertiz hizmetine ihtiyaç bulunuyor.

İstanbul Eşya Depolama Firması Olarak Uzun Yıllardır Hizmetinizdeyiz

Firmamızı aramanız ve makul fiyatlar çerçevesinde takdim etmiş olduğumuz kaliteli hizmetleri uygun görmeniz durumunda hizmetlerimiz start alıyor. Gerçekleştirdiğimiz ücretsiz ekspertiz çalışmasının ardından uzun yıllardır İstanbul eşya depolama firması lokasyonunda hizmetler üreten firmamızın çalışmaları sizin belirleyeceğiniz gün ve tarihte başlıyor. Eğer taşınacak eşya çok katlı bir binada bulunuyor ise asansörlü araçlar kullanıyoruz. Daha sonra depolarımıza alınacak eşyanın araçlara yüklenmeden önce izolasyon çalışmaları gerçekleştiriliyor. Eşya paketleme ve ambalajlama olarak nitelendirilen bu çalışma hem nakil esnasında eşyaların zarar görmesini önlüyor hem de depoda bekleme süresi göz önüne alındığında eşyanın tozdan korunmasını sağlıyor. Tabi standart olarak gerçekleştirdiğimiz paketleme çalışmasının dışında çok kapsamlı bir eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti talep ediyorsanız küçük bir fiyat farkı olacağını hemen belirtelim.

Eşya Depoları Güvenlikli Tesisler İçerisinde Yer Alıyorr

Dilerseniz bu noktadan itibaren firmamızın modern eşya depoları ve tesisleri hakkında önemli detayları aktarmaya çalışalım. Eşya paketleme ve ambalajlama çalışması devam ederken aynı zamanda mobilya ve su tesisatlarına bağlı beyaz eşya grubu cihazlarınızın firmamızın uzman personeli tarafından söküldüğünü anti parantez belirtmiş olalım. Gerekli izolasyon çalışmaları tamamlandığında ve araca yüklendiğinde artık eşyalarınız depolarımıza doğru yola çıkarılıyor. Eşyaları olumsuz yönde etkileyecek rutubet, yağmur suyu, kemirgen canlılar ve diğer tüm olumsuzluklardan izole bir yapıda tasarlanan depolarımız eşyaların uzun süre kalma ihtimali göz önünde bulundurularak tasarlandı. Dolayısıyla eşya depolama hizmetimizden gönül rahatlığı ile ve makul fiyatlarımız eşliğinde yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Esenlikler diliyoruz.

Eşya depolama fiyatlarımızı görmek için tıklayın.


Arçelik
Baymak Kombi
Altus
Hotpoint